تعبیر خواب مرحوم مجلسی باب ۲۰ و ۲۱

شمع و روشنایی و قندیل

 

 تعبیر خواب مرحوم مجلسی باب ۲۰ و ۲۱

در بیان روشنایی شمع و چراغ و قندیل و شمع و دود و روشنی و تاریکی و مانند اینها

 

            هر کس روشنایی در خواب بیند کار او نیک بود دولت و فرح و نعمت باشد و کار او بالا گیرد و رئیس مملکتی شود.اگر دید از بام جست ببام دیگر از کاری بکار دیگر شود از عملی به عمل دیگر میشود اگر دیوار خانه را دید که شکست یا فرود آمد خداوند خانه را مصیبت عظیم روی میدهد صدقه باید داد.اگر کسی شمع و جراغ و قندیل و مشعل دید از مذلت و خواری و ادباری خلاص شود و کارهایش خوب شود  و نعمت و عزت یابد اگر از دست او شمع و مشعل یا فانوس خاموش شد عمر او به آخرسیده است از معصیت توبه باید کرد.اگر دید کسی شمع و روشنایی بدست او داد پسری از او بوجود می آید در دو جهان عزیز میشودکار بسته او باز میشود.هر کس دید که سنگ چخماق میزند اگر گرفت چیزی بدست او می آید اگر نگرفت وعده چیزی به او میرسد. 

                

 تعبیر خواب طلا و جواهرات

              در بیان دیدن زر و جواهر و مروارید و دینار و درهم و طلا و نقره و مس و روی و برنو و روی و قلع و زینت زنان و این چیزها

             هر کس یاقوت در خواب دید مال و فرزند و کنیز است.اگر کسی لعل دید دولت و عزتست.اگر کسی زمرد در خواب دید بمطلب میرسد و گشادی کارهاست.اگر الماس دید یا زبرجد به عزت میرسد.اگر فیروزه دید بطلب خود رسد اگر مروارید دید فرزند و غلام و کنیز بود و پسر.اگر کسی در نجفی دید بسعادت ابدی میرسد اگر نقره دید از طرف زن مال و شادمان میشود.اگر نقره شکسته دید اندکی مصیبت بیند اگر درهم دید مال و دولت و عزت یابد.و بهر درهم هزار اشرفی به او میرسد اگر اشرفی دید که یافت یا به او دادند به ریاست می رسد اگر بیند گم کرد از بیماری شفا یابد.اگر کسی مس و برنج و قلع دید کار او بمحنت میرسد و به مصیبت میرسد.اگر کسی سرب و آهن و فولاد دید یا فولاد هفتجوش غصه و کدورت دید کار او به محنت میرسد اما اگر مومن باشد بعزت و دولت میرسد.

         اگر کسی صراحی و طشت و طاس و پاتیل و جام و آفتابه لگن و چراغ دان و هاون و دیگ و خم و مجموعه و دیگر اثاث البیت در خواب بیند دولت و عزت و منفعت یابد و زیاد ونقصان و مصیبت و گشایش کارها و مرتبه و دولت بود اگر مومن باشد خوب و الا بد است.

 

منبع : کتاب تعبیر خواب مرحوم مجلسی

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

لطفا پس از پرداخت حتما کد پیگیری پرداخت یا اسکرین شات آن را از طریق ایمیل support@ielcot.ir ارسال کنید.

از وبسایت همکاران و مشتریان ما دیدن کنید.

تصویر 100*150 در بخشهای محصولات فروشگاهی و وبسایت همکاران=50000 تومان ماهانه
متن لینکدار بتنهایی در قسمت پانویس سایت=25000 تومان ماهانه(سایت-وبلاگ-شبکه اجتماعی)

برای تبلیغات بنری با توجه به اندازه و مکان درج بنر و ثابت یا متحرک بودن آن تفاوت قیمت وجود دارد.لطفا با دادن مشخصات از قسمت تماس با ما یا پیامک به 500010401212123 پیگیری کنید.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش