تعبیر خواب مرحوم مجلسی باب ۱۸ و ۱۹

تعبیر خواب جمنزار و سبزه و باغ

 

تعبیر خواب مرحوم مجلسی باب ۱۸ و ۱۹

در بیان دیدن درختان و سبزه و مرغزار

           

                اگر کسی درخت بیند تحویل به مرد باشد بدو منسوب است بقدر بلندی خداوند آن درخت بود اگر کسی درخت بریدن یا کندن یا شکستن دید غم و مصیبت است برای آنکه دیده است اما درخت نشاندن دید تعبیر به فرزند یا زیادتی دولت است و نیکویی و شادی اگر کسی مرغزار دید آب و روان روزگارش بعیش و خوشی بگذرد و منفعت یابد خاصه درخت خرما مردم غماز و بی حیا باشد.اگر کسی میوه خشک را دید اگر در وقتش بود مال و روزی حلال بود اگر نارس بود بد است اگر خام باشد مال حرام است اگر نارنج در خواب دید بیماریست.

            اگر کسی خرما دید یا میخورد یا بیابد منفعت بود اگر زیتون دید شادی و راحتی بود علم و فرج باشد اگر درخت نار دید شیرین بود دولت اگر ترش بود رنج و مصیبت است اگر کسی نعمت و نان و خورش را دید انواع نعمتها و مالها و منفعتها یابد و عزیز و بلند مرتبه میشود.هر کس شور و ترشیها دید بار غم و کدورت است.

تعبیر خواب نوشیدنی جات شراب و قفاع و شیره ها

در بیان شراب و فقاع و شیره ها و غیره

 

            بدانکه شربتها و افشره ها همه مال حلال است از جهت مکروه و سخنان ناشایسته و ناخوش و نادرست شربتها چون شربت سیب و بنفشه و ریواس و غیره هر چه از این جنس است همه همه شفاست و هر چه شور و ترش باشد مکروه است غم و کدورت باشد اگر جوارش و معجون در خواب بیند همه نیکست مال و برکت باشد اگر کسی جام بدست داشت همه را بخورد عمرش دراز نباشد گویا عمرش را به آخر رسانیده باشد.دانیال پیغمبر فرموده است اگر نصف او را بخورد عمرش به نصف رسیده و لکن نباید تشنه باشد که حکم آن چیز دیگر است.اگر شیرینی ببیند از غم و کدورت این فارغ شود و نعمت و دولت دریابد.اگر کسی شراب بیند مال بدست آورد و اگر زهر بیند که بخورد روزی حرام بود اگر مست بیند توانگر بود و از آخرت غافل شود بدولت و مال حریص شود و در جای دیگر فرموده و گروهی از معبران فرموده اند : بمال دنیا و دولت مغرور شود.

            اگر کسی دارو به خواب بیند مثل جوشنده و فلوس همه تعبیرش توبه است.چنانکه هرگز بیگناه برنگردد.هرکس شیر انسان دید که بخورد روزی حلال بود و مال وفرزند مومنان را.اما بدان را غم و کدورت رسد اگر شراب ید که بخورد مال دار بود لیکن بخیل بود اگر دید از مرد بخیل مال یابد هر کس جلاب دید مال حلال بدست آورد هر کس مسهل دید اندر موضع خود راحت یابد.هر کس دید قی کند توبه کند.اگر کسی رعاف دید دولت بدست آورد و اگر سکنجبین دید باز همانست مال حلال و عمر دراز بود.اگر کسی گلغند دید باز دولت یابد اگر کسی شیر دوشیدن دید مال بسیار بدست آورد.اگر دوغ و شیر دید مال بسیاری به او میرسد.اگر کسی سر شیر دید باز نعمت و دولت بود و اندک اگر خیک شیره در خواب دید مال بسیار بدست آورد.اگر کسی خیک روغن دید مال حلال به او رسد توانگر شود والله اعلم.

 

منبع : کتاب تعبیر خواب مرحوم مجلسی

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

لطفا پس از پرداخت حتما کد پیگیری پرداخت یا اسکرین شات آن را از طریق ایمیل support@ielcot.ir ارسال کنید.

از وبسایت همکاران و مشتریان ما دیدن کنید.

تصویر 100*150 در بخشهای محصولات فروشگاهی و وبسایت همکاران=50000 تومان ماهانه
متن لینکدار بتنهایی در قسمت پانویس سایت=25000 تومان ماهانه(سایت-وبلاگ-شبکه اجتماعی)

برای تبلیغات بنری با توجه به اندازه و مکان درج بنر و ثابت یا متحرک بودن آن تفاوت قیمت وجود دارد.لطفا با دادن مشخصات از قسمت تماس با ما یا پیامک به 500010401212123 پیگیری کنید.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش