تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۱۲

تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۱۲

 

تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۱۲

در بیان قفل و کلید و سراپرده و تخت و کرسی و چادر و مهد و رخت و بالش و شادروان در گشادن و بستن و بیرون آمدن از جای تنگ و چوب و هیزم و غیره

 

              هر کس چوب راست را در خواب دید کار او نیک بود.اگر چوب کج است کارش مغشوش است.اگر چوب شکسته بیند با مردم دروغگو و منافق مصاحب شود اگر درخت میوه بیند به دولت میرسد.هر کس دری گشاده بیند کارهایش گشاده شود.اگر دری بسته بیند در بروی او بسته شود اما از بلاها ایمن شود.اگر بیند که قفل و کلید را گم کرده است سررشته کار خود را گم کند اگر بیند که کلید او گم شد کار بسته او وا شود هر کس شادروان در خواب بیند در میان مردمان بزرگ شود و عمرش دراز شودو عز و جاه بیند هر چند بزرگتر میشوند بهتر است اگر باره کهنه دید مال و عزت و عمر او نقصان می یابد اگرکسی بالش را در خواب دید خرم و شادان میشود.

            هر کس رختخواب دید بمرتبه عزت رسد طایفه بسیار باشد اگر تخت دید یا کرسی بمرتبه رسد اگر نشسته دید بر روی کرسی بمرتبه اعلی رسد و مهتر قوم شود اگر کسی گهواره دید بمطلب رسد.هر کس جامه دید یکی آنکه سیاست سلطان بود دیگر زن بگیرد اگر جامه سفید دید مومن و مقدس شود اگر جامه زرد دید بی نماز شوداگر جامه سبز پوشد صاحب تقوی و صلاح شود هر کس جامه آسمانی دید صاحب رفعت و مرتبه گردد هر کس نیلی رنگ دید عمر او دراز شود هر کس زربفت دید مراد ظفر یافتن است اگر کسی دید بر سریر نشسته مرتبه و جاه او بلند و شرف و دولت یابد.

             هر کس بر تخت روان نشیند و به آسمان رود موتش نزدیکست ار کسی بگردون نشیند آنکس مال و دولت یابد.بمراد خود برسد.چنین میگویند که حضرت یوسف بگردون نشست پیش عزیز رفت صاحب مرتبه شد هر کس بهودج نشیند به ایالت و حکومت رسد کار هر که خیمه و سراپرده دید تعبیرش سلطانیست بمرتبه رسد و کار او بالا گیرد.هر که ستون دید مرد محتشم کدخدا یا رئیس طایفه میشودهر کس عمود در خواب دید صاحب قوت و قدرت میشود.والله اعلم.

  

منبع : کتاب تعبیر خواب مرحوم مجلسی

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

لطفا پس از پرداخت حتما کد پیگیری پرداخت یا اسکرین شات آن را از طریق ایمیل support@ielcot.ir ارسال کنید.

از وبسایت همکاران و مشتریان ما دیدن کنید.

تصویر 100*150 در بخشهای محصولات فروشگاهی و وبسایت همکاران=50000 تومان ماهانه
متن لینکدار بتنهایی در قسمت پانویس سایت=25000 تومان ماهانه(سایت-وبلاگ-شبکه اجتماعی)

برای تبلیغات بنری با توجه به اندازه و مکان درج بنر و ثابت یا متحرک بودن آن تفاوت قیمت وجود دارد.لطفا با دادن مشخصات از قسمت تماس با ما یا پیامک به 500010401212123 پیگیری کنید.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش