تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۱۰

تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۱۰

 

تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۱۰

در بیان دیدن غسل و تیمم و وضو دست و پا شستن و بانگ نماز و رکوع و سجود و حج و عمره و زکوه و صدقه و توبه

                  اگر کسی غسل کردن بیند از غم رستن است و توبه و شفا یافتن از بیماریست.اگر کسی وضو و دست شستن را دید ایمن بود از خلق و قضای حاجت بی منت شود.اگر کسی نماز گذارد از معصیت بیرون آید و کارش ناتمام ما.اگر کسی بیند که ناخن بچیند قوت و شجاعت و فرزند و برادرزاده برخوردار و بهره مند شود.اگر کسی سیل در خواب دید از غم و محنت دور شود اگر کسی سینه بیند عز و جاه و علم شجاعت و معرفت و ذهن و تعظیم و حرمت بود.اگر کسی زیر بغل بیند از محنت و کدورت برهد از منت خلق خلاص شود.اگر کسی بینی در خواب بیند عز و جاه و مال و فرزند و منزلت باشد اگر دید که از بینی خون جاری شد غریبش به سلامت برسد.دندان بیند که دندان بالایش افتاد مادر یا خویشان پدری او بمیرند اگر دندان زیر او افتاد مادر یا خویشاوندان مادری او بمیرند اگر دید که دندانش به دست افتاد و نگهدارد که بر زمین نیفتد خویشانش بیمار شوند ولی صحت یابند و نمیرند.اما باید تصدق دهد هر کس دهان بیند عیش بر او تنگ شود اگر عطسه کند کارش بگشاید و از غم خلاص شود.

           هر کس پوست و گوشت و استخوان و جگر و روده و قلوه و امعاء و احشاء و سرگین و هرچه در شکم هست در خواب دید مال حلال و قوه و توانگری بود.هر کس خون و ریم و صفرا و زردآب و غیره بیند مخالف بود بهر نوع که دیده است بسیار بد است.هر کس محاسن خود را دراز دید عزتش افزوده شود و کارهایش ترقی کند.هر کس سر خود را مثل کاکل زلف دید اگر سید است دولت و عزت است و اگر غیر سید است بد است غم و محنت بود.هر کس گیسو بیند علویان و زنان عز و شرف است.اگر زن گیسوی خود را بریده بیند شوهرش میمیرد و اگر مرد ریش خود را بریده بیند زنش میمیرد..اگر کسی خواجه سرای بیند شایسته است.هر کس خود را خواجه دید نسلش بریده شود.

منبع : کتاب تعبیر خواب مرحوم مجلسی

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

لطفا پس از پرداخت حتما کد پیگیری پرداخت یا اسکرین شات آن را از طریق ایمیل support@ielcot.ir ارسال کنید.

از وبسایت همکاران و مشتریان ما دیدن کنید.

تصویر 100*150 در بخشهای محصولات فروشگاهی و وبسایت همکاران=50000 تومان ماهانه
متن لینکدار بتنهایی در قسمت پانویس سایت=25000 تومان ماهانه(سایت-وبلاگ-شبکه اجتماعی)

برای تبلیغات بنری با توجه به اندازه و مکان درج بنر و ثابت یا متحرک بودن آن تفاوت قیمت وجود دارد.لطفا با دادن مشخصات از قسمت تماس با ما یا پیامک به 500010401212123 پیگیری کنید.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش