تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۶

تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۶

 

تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۶

در دیدن بیابان و عمارات و بوستانها و مسجد و مناره و منبر و محراب

 

             هر کس شهرستان در خواب دید شادی کند و کامرانیها می کند بعیش و خوشی میگذراند هر کس قصر دید مر تبه اوبلند شود و دین و او پاک شود نعمت و قوت و مملکت یابد و دید که بر قصر داخل شد بر دشمنان ظفر یابد.هر کس از قصر بیرون آید از مرتبه ای که دارد معزول شود هر کس قله و حصار دید که از قلعه یا برج یا حصار بالا رفت به مراد و مرتبه رسد و به دشمنان ظفر یابد.و با مهتران صحبت گیرد.و از ایشان نیکویی بیند.اگر دید که قلعه یا حصار شهر خراب شد به وی مصیبت رسد.

           هر کس مسجد جامع دید مهتر و رئیس یا سلطان و یا شحنه و قاضی شود.اگر به مسجد جامع رفت خیر و برکت یابد اگر دید مسجد آباد شده کارش با بزرگان پیش میرود.اگر دید که خراب شده مذمت بیند.اگر بیند که خود مسجد می سازد در بهشت عمارت عالی می یابد.اگر کسی محراب و مسجد را دید که پشت به محراب کرده است توکل به او کرده است.از مذلت جهان ایمن شود و نعمت جهان بر وی روی دهد از همه آفتها ایمن شود.اگر کسی منبرو مناره دید هم رئیس و هم قاضی شود.اگر به منبر و مناره شد اگر لایق بزرگی است مهتر شود اگر بزرگست مرتبه اش زیاد شود هر کس امام یا موذن در خواب دید مرتبه اش زیاد شود.اگر مناره شکست یا فرود آمد ضرر به پادشاه و حاکم رسد و حال حکام مغشوش بود و منفصل شوند.

 

منبع : کتاب تعبیر خواب مرحوم مجلسی

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

لطفا پس از پرداخت حتما کد پیگیری پرداخت یا اسکرین شات آن را از طریق ایمیل support@ielcot.ir ارسال کنید.

از وبسایت همکاران و مشتریان ما دیدن کنید.

تصویر 100*150 در بخشهای محصولات فروشگاهی و وبسایت همکاران=50000 تومان ماهانه
متن لینکدار بتنهایی در قسمت پانویس سایت=25000 تومان ماهانه(سایت-وبلاگ-شبکه اجتماعی)

برای تبلیغات بنری با توجه به اندازه و مکان درج بنر و ثابت یا متحرک بودن آن تفاوت قیمت وجود دارد.لطفا با دادن مشخصات از قسمت تماس با ما یا پیامک به 500010401212123 پیگیری کنید.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش