تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۵

تعبیر رودخانه از مرحوم مجلسی

 

تعبیر خواب مرحوم علامه مجلسی باب ۵

در بیان دریاها و رودهای عظیم و چاهها و کاریزها و چشمه ها و خندق و کشتیها

 

           هر کس دریا را در خواب دید سلطنت و بزرگی بود.اگر دید از آن دریا آب می خورد مراد یابد و عزت و مرتبت یابد و رئیس قوم شود و اگر لایق سلطنت است سلطان شود.اگر نه دولت و نعمت یابد.و دید از دریا چیزی یافت چون جواهر و صدف و ماهی یا غسل کرد همه دلیل دولت و عزت است.اگر از دریا آب میخورد که تلخ یا شور مهتری بخیل کند.هر کس رود عظیم دید یا غسل کند همه دلیل دولت و کارش بالا گیرد.اگر غسل کرد از همه غمها رهایی شود و بیمار است شفا یابد و گنهکار توبه کند اگر از آب برداشته مال و دولت بدست آرد.

            هر کس رودخانه خشک دید به حج رود اگر جوی آب دید مهتری و بزرگ شود اگر از جوی آب خورد مال یابد و عاقبت کارش بالا گیرد.اگر از آب طهارت کرد از گناهان توبه کند اگر شناوری دید تدبیر کارها کردن بود اگر آب روشن است مال بسیار حلال اگر آب تیره و گل آلود باشد مال حرام بدست آورد اگر از آب می ترسد بر دشمن ظفر یابد اگر بیمار باشد شفا یابد.هر کس رود نیل یا شط فرات و غیره دید که در میان افتاده اجلش نزدیک است اگر غرق شد بنعمت غرق شود هر کس کشتی دید یا سوار شد از غم نجات یابد.و از محنت ایمن شود.هر کس دید از کشتی بیرون آمد از همه غمها و کدورتها بیرون آید و توانگر شود و کارش بالا گیرد و جاه و عزت او زیاد شود و از مرتبه معزول شده باشد بمرتبه رسد و درویش باشد توانگر شود.

                   چاه در خواب دید قول حضرت دانیال عالم و توانگر شود.هر کس کهریز یا چشمه دید روزی حلال یابد در چاه یا کهریز افتد با خود باشد تا در مکروهی نیفتد از جهت دشمنان.هر کس آب چاه میکشید و میخورد از علم بهره ای نصیب او شود.

                 هر کس دید خود را در آب چاه شست از محنت فرج یابد هر کس بیند از آن چشمه یا کهریز آب را برداشت مال و منفعت یابد والله اعلم.

 

منبع: کتاب تعبیر خواب مرحوم مجلسی.

۰
از ۵
۰ مشارکت کننده

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

لطفا پس از پرداخت حتما کد پیگیری پرداخت یا اسکرین شات آن را از طریق ایمیل support@ielcot.ir ارسال کنید.

از وبسایت همکاران و مشتریان ما دیدن کنید.

تصویر 100*150 در بخشهای محصولات فروشگاهی و وبسایت همکاران=50000 تومان ماهانه
متن لینکدار بتنهایی در قسمت پانویس سایت=25000 تومان ماهانه(سایت-وبلاگ-شبکه اجتماعی)

برای تبلیغات بنری با توجه به اندازه و مکان درج بنر و ثابت یا متحرک بودن آن تفاوت قیمت وجود دارد.لطفا با دادن مشخصات از قسمت تماس با ما یا پیامک به 500010401212123 پیگیری کنید.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش